Застосування норм ПКУ щодо нарахування пені при збільшенні податкових зобов’язань


Застосування норм ПКУ щодо нарахування пені при збільшенні податкових зобов’язань

 

ПДВ при довгостроковому контракті між бюджетними установами


ПДВ при довгостроковому контракті між бюджетними установами

 

Згідно із п. 187.7 ст. 187 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) датою виникнення податкових зобов’язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника ПДВ або дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника ПДВ за його зобов’язаннями перед бюджетом.

Частина приміщень в оренді: довідка за формою № 20 – ОПП подається і орендодавцем, і орендарем


Частина приміщень в оренді: довідка за формою № 20 – ОПП подається і орендодавцем, і орендарем 

 

Чи можлива добровільна сплата єдиного внеску непрацюючим пенсіонером з метою перерахунку пенсії?


Чи можлива добровільна сплата єдиного внеску непрацюючим пенсіонером з метою перерахунку пенсії?

ДФС України роз’яснила особливості листування через Електронний кабінет


ДФС України роз’яснила особливості листування через Електронний кабінет 

Який порядок листування через Електронний кабінет та як автора електронного листа буде повідомлено про вхідний реєстраційний номер та дату реєстрації запиту в контролюючому органі, та які терміни надання відповіді (на лист, запит, звернення, консультацію тощо)?

Скасовано необхідність дублювання електронних документів на папері


Скасовано необхідність дублювання електронних документів на папері

 

Звіти про надходження та використання коштів закладами освіти, засновником яких виступає Турківська районна рада


Турківська районна рада у відповідності до ст.30 Закону України "Про освіту" опобліковує фінансові звіти закладів освіти, надані відділом освіти Турківської РДА

Платникам ПДВ


 

Відповідно до п. 187.1 ст. 187 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями датою виникнення податкових зобов’язань з ПДВ з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

Відповідальність за неведення книги обліку доходів та витрат для фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність


Відповідальність за неведення книги обліку доходів та витрат для фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність

Громадяни до 01 серпня 2018 року зобов’язані сплатити податок на доходи, зазначений у декларації про майновий стан і доходи


Громадяни до 01 серпня 2018 року зобов’язані сплатити податок на доходи, зазначений у декларації про майновий стан і доходи

Відповідно до п. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій нею податковій декларації про майновий стан і доходи.

Суб’єкт господарювання не має найманих працівників: чи подається звіт про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язков


Суб’єкт господарювання не має найманих працівників: чи подається звіт про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

Зміна адміністративного району протягом року: куди подається звітність з ЄСВ?


Турківське відділення Самбірської ОДПІ інформує, що відповідно до п. 4 частини 1 ст.

Шановні платники податків!


Турківське відділення Самбірської ОДПІ повідомляє, що 24 травня 2018 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2018 році» за участю представників аудиторської спільноти Львівщини.

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Сума поворотної фінансової допомоги отримана фізичною особою – підприємцем на загальній системі оподаткування: чи є об’єкт


Сума поворотної фінансової допомоги отримана фізичною особою – підприємцем на загальній системі оподаткування: чи є об’єкт оподаткування?

Чи зобов’язані ФОП, які перебувають на загальній системі оподаткування і надають послуги з перевезення пасажирів таксі


Чи зобов’язані ФОП, які перебувають на загальній системі оподаткування і надають послуги з перевезення пасажирів таксі, при розрахунках готівкою застосовувати РРО?

Syndicate content