РІШЕННЯ № 407 від 22 березня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XІX  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 407

 

від     22  березня  2018     року

м. Турка

 

Про встановлення надбавки за вислугу 

років голові районної ради

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», пунктів 3, 6 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», враховуючи рекомендацію постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району та президії, Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити Лозюку Володимиру Омеляновичу, голові районної ради, щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 15 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг з 14 березня 2018 року при стажі роботи понад 5 (п’ять) років на посадах, які зараховуються до стажу служби в органах місцевого самоврядування.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради              Володимир Лозюк


Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.