РІШЕННЯ № 408 від 22 березня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XІX  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 408

від    22  березня  2018    року      

м. Турка

 

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при 

визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, на території Турківського району

 

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення єдиного підходу до встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який буде застосовуватись при здійсненні будівництва за рахунок коштів бюджету на території Турківського району, керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 281 від 20.10.2016 р. «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів» та рішенням сесії Львівської обласної ради від 30.01. 2018 року № 589, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району та президії, Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити розмір кошторисної заробітної плати у 2018 році при визначенні вартості будівництва об'єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, у розмірі 7600 (сім тисяч шістсот) гривень, що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району при встановленні розміру кошторисної заробітної плати під час здійснення будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевих бюджетів керуватися пунктом 1 цього рішення.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення XVII сесії Турківської районної ради VII скликання № 342 від 16.11.2017 року «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів бюджету на території Турківського району».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                                    Володимир Лозюк


Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.