РІШЕННЯ № 416 від 22 березня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ХІХ  сесія          VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 416

від   22  березня  2018  року      

м. Турка

 

Про звернення батьківського комітету Нижньояблунського НВК

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши звернення батьківського комітету Нижньояблунського НВК щодо завершення будівництва школи в селі Нижня Яблунька, враховуючи рекомендацію президії, Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Підтримати звернення батьківського комітету опорного навчального закладу «Нижньояблунський навчально-виховний комплекс Турківської районної ради Львівської області» щодо завершення будівництва школи в селі Нижня Яблунька та затвердити текст Звернення до Народного депутата України Лопушанського А.Я., голови Львівської ОДА Синютки О.М., голови Львівської обласної ради Ганущина О.О., депутатів Львівської обласної ради Дзюдзя М.С., Ільницького М.М. та Комарницького І.М., голови Турківської РДА Лабецького О.М. (додається)..

 

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Народному депутату України        

Лопушанському А.Я.

Голові Львівської ОДА                                    

Синютці О.М. 

Голові Львівської обласної ради 

Ганущину О.О.                                      

Депутатам Львівської обласної ради Дзюдзю М.С.

Ільницькому М.М.

Комарницькому І.М.

Голові Турківської РДА

Лабецькому О.М.

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Про виділення коштів на завершення будівництва загальноосвітньої школи в с. Нижня Яблунька Турківського району

 

01 вересня 2008 року було розпочато будівництво загальноосвітньої школи на 360 учнівських місць в селі Нижня Яблунька Турківського району. Дане будівництво триває вже більше 10 років. 01 вересня 2018 року відбулося офіційне відкриття даної школи та проводиться повноцінне навчання дітей, а з 01 грудня 2017 року та 01 січня 2018 року в штат школи введено три додаткові посади технічних працівників, однак, приміщення школи в експлуатацію не здано в зв'язку з тим, що не завершені всі будівельно-ремонтні роботи.

Відповідно до Стратегії розвитку гірських територій Львівської області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням №565 ХIII сесії Львівської обласної ради VII скликання від 05.12.2017 р., на завершення будівництва загальноосвітньої школи на 360 учнівських місць в с. Нижня Яблунька Турківського району запланований обсяг фінансування об'єкту або виконаних робіт на 2018-2022 роки складає 19500,0 тис. грн., в тому числі в 2018 році 1000,0 тис. гривень.

Однак, станом на 20.03.2018 р. будь-яких рішень сесією Львівської обласної ради щодо фактичного виділення коштів на вищевказаний об'єкт не приймалось. Також не виділено жодних коштів на цей об'єкт із державного бюджету.          

Виходячи із вищенаведеного, Турківська районна рада просить Вас посприяти у виділенні коштів для завершення будівництва загальноосвітньої школи на 360 учнівських місць в с. Нижня Яблунька Турківського району відповідно до проектно-кошторисної документації, не змінюючи при цьому замовника будівництва і розпорядника бюджетних коштів. 

 

 

прийнято на ХІХ сесії 

Турківської районної ради VII скликання

22 березня 2018 року

 

Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.