РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ від 04 квітня 2018 року № 16


 

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від       04  квітня  2018  року        № 16

 

м. Турка

 

Про укладення договору оренди нерухомого майна спільної 

власності територіальних громад Турківського району

 

Відповідно до ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення №77 V сесії Турківської районної ради VI скликання від 14.07.2011 року «Про затвердження нормативних документів щодо оренди майна спільної власності територіальних громад Турківського району Львівської області», на підставі та на виконання рішення №395 ХІХ сесії Турківської районної ради VIІ скликання від 22.03.2018 року «Про передачу в оренду майна районної комунальної власності»:

 

1. Укласти договір оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Турківського району - нежитлові приміщення загальною площею 16,8 кв. м (приміщення 3: кімнати 17 і 18 на третьому поверсі нежилого будинку, що розміщений в м. Турка по вул. Молодіжній, 25), строком на 2 роки і 11 місяців зі ставкою орендної плати 1 гривня в рік за всю орендовану площу між Турківською районною радою та ГО «Агенція регіонального розвитку Турківщини» (82500, Львівська обл., м. Турка, вул. Молодіжна, буд.2, кв. 3).

2. Москалю А.Б. – головному спеціалісту з правових питань та зв’язків з громадськістю організаційного відділу підготувати та подати на підпис договір оренди згідно п.1 даного розпорядження.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                         В.Лозюк


Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.