Про скликання XX позачергової сесії Турківської районної ради VІI скликання


 

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від  17  квітня  2018  року         № 19

 

м.Турка

 

Про скликання XX позачергової  сесії Турківської

районної ради VІI скликання

 

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

І.Скликати XX позачергову сесію Турківської районної ради VІІ скликання в четвер 19 квітня 2018 року о 10.00 год. в залі засідань районної ради з таким порядком денним:

1.   Про причини відсутності депутатів районної ради на ХІХ сесії Турківської районної ради VІІ скликання.

2.   Про визнання повноважень депутата Турківської районної ради Височанської Надії Миколаївни.

3.   Про забезпечення бюджетного співфінансування установ і організацій Турківського району – переможців обласного конкурсу мікропроектів  місцевого розвитку  на 2018 рік.

4.   Про внесення змін до рішення ХІХ сесії VІІ скликання від 22.03.2018 року № 402 «Про розподіл вільних залишків коштів освітньої субвенції з Державного бюджету Турківському району, які склалися станом на 01.01.2018 року».

5.   Про забезпечення бюджетного співфінансування переможців обласного конкурсу мікропроектів  місцевого розвитку  на 2017-2020 роки відділу освіти Турківської РДА у 2018 році.

6.   Про виділення коштів із спеціального фонду районного бюджету Турківського району.

7.   Про розподіл вільних залишків коштів районного бюджету Турківського району, які склалися станом на 01.01.2018 року.

8.   Про виділення субвенції з місцевого бюджету Явірської сільської ради районному бюджету для відділу освіти Турківської РДА .

9.   Про виділення субвенції з місцевого бюджету Завадівської сільської ради районному бюджету для відділу освіти Турківської РДА.

10.        Про розподіл субвенції районного бюджету Турківського району в рамках Програми «Розвиток комунальних доріг Турківського району на 2018 рік».

11.        Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Бітлянської сільської ради Турківського району Львівської області, площею 15,0540 гектари.

12.        Різне.

ІІІ. Запросити на сесію депутатів Турківської районної ради, депутатів Львівської обласної ради, обраних від виборчих округів Турківського району, голів місцевих рад, керівників установ, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

 

Голова районної ради                            Володимир Лозюк

 

Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.