XX позачергова сесія VII скликання Проект РІШЕННЯ №


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XX позачергова сесія              VII  скликання

 

Проект РІШЕННЯ  № 

 

від  19  квітня  2018  року

м. Турка

 

Про визнання повноважень депутата Турківської районної ради Височанської Надії Миколаївни

 

Відповідно до п.1 ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, п.12 ст.86 Закону України «Про місцеві вибори», на підставі постанови № 59 Турківської районної виборчої комісії від 17 квітня 2018 року „Про дострокове припинення повноважень депутата Турківської районної ради обраного за виборчим списком від політичної партії «Наш край» та визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати від політичної партії «Наш край», Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Визнати повноваження депутата Турківської районної ради Височанської Надії Миколаївни, 19.09.1968 року народження, вчителя Верхньовисоцького НВК, позапартійної, обраної на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року за виборчим списком політичної партії «Наш край».  

2. Ввести Височанську Н.М. до складу постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, засобів масової інформації, питань молоді та соціального захисту населення.

3. Погодитись з добровільним закріпленням депутата Турківської районної ради Височанської Н.М. за Верхньовисоцької сільською радою.

 

 

Голова районної ради                 Володимир Лозюк


Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.