Проект Р І Ш Е Н Н Я № від 19 квітня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХX позачергова сесія                            VIІ скликання

 

Проект   Р І Ш Е Н Н Я №

 

від  19  квітня 2018 року                  

 

м. Турка

 

Про розподіл вільних залишків коштів районного бюджету 

Турківського району, які склалися станом на 01.01.2018 року 

 

Відповідно до вимог п 7. статті 78  Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 17 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації президії, постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району, Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Вільні залишки коштів, які склалися станом на 1 січня 2018 року на рахунку районного бюджету по загальному фонду в сумі 768,282 (сімсот шістдесят вісім тисяч двісті вісімдесят дві)  гривні спрямувати на:

1.1. Видатки для співфінансування ремонту комунальних доріг по виділених коштах з обласного бюджету в сумі 100,0 (сто тисяч) гривень, а саме:

-Комарницькій сільській раді на поточний ремонт комунальної дороги по вул.Підваговець в с.Закичера  –  40 (сорок тисяч)гривень; 

-Бітлянській сільській раді на поточний ремонт комунальної дороги по вул.Синьківська в с.Сигловате – 10 (десять тисяч)гривень;

-Бітлянській сільській раді на поточний ремонт комунальної дороги по вул.Лоцківська в с. Сигловате –  15 (п’ятнадцять тисяч) гривень;

-Либохорській сільській раді на поточний ремонт комунальної дороги по вул.Центральна (урочище «Кушти») в с.Либохора – 35 (тридцять п’ять тисяч) гривень;

         1.2.Видатки по Програмі «Розвиток комунальних доріг Турківського району на 2018 рік» в сумі 100,0 (сто тисяч) гривень;

         1.3.Видатки по «Програмі організації оплачуваних громадських робіт Турківського району на 2018 рік» в сумі 10,0 (десять тисяч) гривень, в тому числі: Присліпській сільській раді  - 5,0 (п’ять тисяч) гривень, Головській сільській раді - 5,0 (п’ять тисяч) гривень;

         1.4. Відділ культури та туризму Турківської РДА для проведення поточного ремонту Народного дому «Просвіта» №1 с. Либохора в сумі 50,0(п’ятдесят тисяч)гривень;

 

         2. Надати субвенцію Турківській міській раді на  закупівлю ліжок та пральної машини для дошкільного навчального закладу №1 в сумі 50,0(п’ятдесят тисяч) гривень.

         3. Надати субвенцію Нижньотурівській сільській раді в сумі 10,0 (десять тисяч)  гривень для проведення міні – фестивалю «Операція «Вісла» в Соколиках Нижньотурівської сільської ради.

4. Надати субвенцію Хащівській сільській раді для виготовлення та встановлення пам’ятного знака у селі Хащів  на могилі невідомого воїна УГА в сумі 30,0(тридцять тисяч) гривень.

         5. Надати субвенцію Верхньогусненській сільській раді в сумі 58,0 (п’ятдесят вісім тисяч) гривень на реалізацію проекту - «Капітальний ремонт вуличного освітлення населеного пункту (з використанням енергозберігаючих ламп) с.Верхнє Гусне Турківського району Львівської області».

         6.Надати субвенцію Верхньовисоцькій сільській раді в сумі 60,282 (шістдесят тисяч двісті вісімдесят дві) гривні на реалізацію проекту – «Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) с.Верхнє Висоцьке Турківського району Львівської області».

         7.Надати субвенцію Вовченській сільській раді в сумі 50,0 тис. грн. (п’ятдесят тисяч) гривень на співфінансування проекту «Будівництво підвідного розподільчого газопроводу від міста Турки Львівської області до села Вовче Турківського району Львівської області».

        8.На виконання «Програми сприяння  матеріально-технічного забезпечення відділів прикордонної служби на території  району на 2018 рік» надати субвенцію з районного бюджету державному в сумі 200,0 (двісті тисяч) гривень Державній прикордонній службі України Західного регіонального управління Мостиського прикордонного загону в/ч №1494.

        9.На виконання «Програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру на території  Турківського району на 2018 рік» надати субвенцію з районного бюджету державному в сумі 25,0 (двадцять п’ять тисяч) гривень Головному управлінню служби безпеки України у Львівській області.

        10.На виконання «Програми сприяння Турківському ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області в питаннях забезпечення охорони громадського порядку, профілактики правопорушень, законності, охорони прав, свобод  і законних інтересів громадян, безпеки дорожнього руху в  Турківському районі» надати субвенцію з районного бюджету державному в сумі 25,0 (двадцять п’ять тисяч) гривень Головному управлінню Національної поліції у Львівській області для закупівлі крісел для Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції.

       11.Фінансовому управлінню Турківської РДА внести зміни до районного бюджету на 2018 рік згідно даного рішення.

       12.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного  розвитку району.

 

Голова районної ради                                        Володимир Лозюк


Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.