Проект РІШЕННЯ № від 19 квітня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XХ  позачергова  сесія              VII  скликання

 

Проект РІШЕННЯ  № 

від    19  квітня  2018    року

м. Турка

 

Про виділення субвенції районному бюджету Турківського району з місцевого бюджету Явірської сільської ради 

 

Відповідно до вимог ст.101 Бюджетного кодексу України, керуючись п.17 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Явірської сільської ради № 166 від 20.06.2017 року «Про виділення субвенції з місцевого бюджету Явірської сільської ради Турківському району відділу освіти Турківської РДА» та пропозиції постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району, президії районної ради, Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Збільшити доходи районного бюджету Турківського району по ККД 41035900 «Інші субвенції з місцевих бюджетів» за рахунок субвенції в сумі 21,2 тис. грн. (двадцять одна тисяча двісті гривень), наданої з місцевого бюджету Явірської сільської ради.

2. Скерувати відділу освіти Турківської РДА кошти в сумі 21,2 тис. грн. (двадцять одну тисячу двісті гривень), отримані як субвенція з бюджету Явірської сільської ради, для виплати заробітної плати 0,75 окладу штатної одиниці Явірського НВК (ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ).

2. Фінансовому управлінню Турківської РДА внести зміни до районного бюджету на 2018 рік згідно даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                                  Володимир Лозюк


Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.