Проект РІШЕННЯ № від червня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ХХІ  сесія                 VII  скликання

 

                  Проект   РІШЕННЯ  № 

від        червня  2018    року      

м. Турка

 

Про результати розгляду депутатських запитів, 

поданих на ХІХ та ХХ позачерговій сесіях 

Турківської районної ради VІІ скликання

 

     Відповідно до статей 21 і 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад», заслухавши інформацію «Про результати розгляду депутатських запитів, поданих на ХІХ та ХХ позачерговій сесіях Турківської районної ради VІІ скликання», Турківська районна рада 

 

                                     ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію «Про результати розгляду депутатських запитів, поданих на ХІХ та ХХ позачерговій сесіях районної ради VІI скликання» прийняти до відома.

 

 

Голова районної ради                         Володимир Лозюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   Інформація

 

про результати розгляду депутатських запитів, поданих на ХІХ   сесії Турківської районної ради VІІ скликання

 

Депутатський запит депутата районної ради Богайчика Р.І.  поданого на ХІХ сесії Турківської районної ради VІІ скликання (рішення № 417 від 22.03.2018 року) щодо відсутності мобільного зв’язку та інтернету в селах Бітля та Сигловате направлено до Турківської РДА.

 

На даний час відповідь отримано від Турківської РДА (№281-07.29 від 3.04.2018 року).

 

Депутатський запит депутата районної ради Хорта М.Д.  поданого на ХІХ сесії Турківської районної ради VІІ скликання (рішення № 418 від 22.03.2018 року) щодо введення в експлуатацію дороги місцевого значення Нижня Яблунька - Турка направлено до Турківської РДА, Львівську обласну державну адміністрацію та в службу автомобільних доріг Львівської області.

 

На даний час відповідь отримано від Турківської РДА (№295-07.29 від 10.04.2018 року та Львівської ОДА № 5/26-3273/0/2/-18/6-13 від 27.04.2018 року).

 

Депутатський запит депутата районної ради Хорта М.Д. поданого на ХІХ сесії Турківської районної ради VІІ скликання (рішення № 419 від 22.03.2018 року) щодо підтвердження факту утворення Нижньояблунської філії опорного закладу «Нижньояблунський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) Турківської районної ради Львівської області направлено у відділ освіти Турківської РДА.

 

На даний час відповідь отримано від відділу освіти Турківської РДА № 304 від 19.04.2018 року).

 

                                                   Інформація

 

про результати розгляду депутатського запиту, поданого на ХХ   позачерговій сесії Турківської районної ради VІІ скликання

 

Депутатський запит депутата районної ради Галишин О.А.  поданого на ХХ позачерговій сесії Турківської районної ради VІІ скликання (рішення № 432 від 19.04.2018 року) щодо забезпечення постійного курсування рейсового автобусу Турка-Борислав з відправленням з м. Турка о 8 год. 45 хв. направлено до Львівської обласної  державної адміністрації.

 

На даний час відповіді не отримано. 

 

 

 

Заступник голови районної ради                    Василь Костишак


Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.