Проект РІШЕННЯ № від 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XХI  сесія              VII  скликання

 

Проект РІШЕННЯ  № 

від           2018    року

м. Турка

 

Про надання субвенції районному бюджету 

Турківського району з бюджету Явірської сільської ради 

 

Відповідно до вимог ст.101 Бюджетного кодексу України, керуючись п.17 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Явірської сільської ради № 230 від 27.03.2018 року «Про виділення коштів для виплати заробітної плати штатної одиниці лікаря-стоматолога при СЛАЗПСМ с.Явора» та пропозиції постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району, президії районної ради, Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Збільшити доходи районного бюджету Турківського району по ККД 41035900 «Інші субвенції з місцевих бюджетів» за рахунок субвенції в сумі 44 тис. 600 грн. (сорок чотири тисячі шістсот) гривень, наданої з місцевого бюджету Явірської сільської ради.

2. Скерувати Турківській комунальній районній центральній лікарні кошти в сумі 44 тис. 600 грн. (сорок чотири тисячі шістсот) гривень, отримані як субвенція з бюджету Явірської сільської ради, для виплати заробітної плати 0,75 окладу штатної одиниці лікаря-стоматолога при СЛАЗПСМ с.Явора.

2. Фінансовому управлінню Турківської РДА внести зміни до районного бюджету на 2018 рік згідно даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                                  Володимир Лозюк

 

Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.