ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про надання субвенції районному бюджету Турківського району з бюджету Верхньояблунської сільської ради


УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XХI  сесія              VII  скликання

 

Проект РІШЕННЯ  № 

від           2018    року

м. Турка

 

Про надання субвенції районному бюджету 

Турківського району з бюджету 

Верхньояблунської сільської ради 

 

Відповідно до вимог ст.101 Бюджетного кодексу України, керуючись п.17 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Верхньояблунської сільської ради № 183 від 14.05.2018 року «Про надання субвенції районному бюджету для виплати заробітної плати штатної одиниці лікаря-стоматолога лікарської амбулаторії села Верхня Яблунька» та пропозиції постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району, президії районної ради, Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Збільшити доходи районного бюджету Турківського району по ККД 41035900 «Інші субвенції з місцевих бюджетів» за рахунок субвенції в сумі 17 тис. 700 грн. (сімнадцять тисяч сімсот) гривень, наданої з місцевого бюджету Верхньояблунської сільської ради, та відповідно видатки по КПКВК 0212010 «багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» 17 тис. 700 грн. (сімнадцять тисяч сімсот) гривень.

2. Скерувати Турківській комунальній районній центральній лікарні кошти в сумі 17 тис. 700 грн. (сімнадцять тисяч сімсот) гривень, отримані як субвенція з бюджету Верхньояблунської сільської ради, для виплати заробітної плати 0,25 окладу штатної одиниці лікаря-стоматолога при СЛАЗПСМ с. Верхня Яблунька з 01 травня по 31 грудня 2018 року.

2. Фінансовому управлінню Турківської РДА внести зміни до районного бюджету на 2018 рік згідно даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

Голова районної ради                                  Володимир Лозюк

Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.