ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про хід виконання Програми розвитку освіти Турківщини на 2017-2020 роки


УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ХХI  сесія                 VII  скликання

Проект    РІШЕННЯ

від        червня 2018    року      

м. Турка

 

Про хід виконання Програми розвитку освіти 

Турківщини на 2017-2020 роки

 

Відповідно до ст.  43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про позашкільну освіту”, заслухавши  інформацію начальника відділу освіти Турківської РДА О.Манюх про хід виконання Програми розвитку освіти Турківщини на 2017-2020 роки та враховуючи рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань, питань молоді, засобів масової інформації та соціального захисту населення, сесія Турківської районної  ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію начальника відділу освіти  Турківської РДА О.Манюх “Про хід виконання Програми розвитку освіти Турківщини на 2017-2020 роки»  взяти до відома.

2. Турківській районній державній адміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, місцевим радам продовжити роботу щодо виконання заходів зазначеної Програми:

-   оптимізації мережі навчальних закладів,

- збереження та розширення мережі дошкільних навчальних закладів відповідно до освітніх потреб та демографічного прогнозування;

- зміцнення матеріальної бази закладів освіти, дошкільних  та позашкільних навчальних закладів.

3. З метою покращення оздоровлення учнів, відділу освіти спільно з педагогічними колективами, учнівськими та батьківськими комітетами визначити нові напрямки, методи й способи оздоровлення, врахувавши першочергово думку учнів.

4. Організацію виконання цього рішення покласти на відділ освіти райдержадміністрації,  контроль за його виконанням – на постійну комісію з гуманітарних питань, питань молоді, засобів масової інформації та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                     Володимир ЛОЗЮК                                   

 

Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.