РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ від 26 червня 2018 року № 28


 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від         26  червня  2018  року         № 28

 

м.Турка

 

Про скликання XXI  позачергової сесії Турківської

районної ради VІI скликання

 

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звернення групи депутатів Турківської районної ради від 26 червня 2017 року:

І.Скликати XXІ позачергову сесію Турківської районної ради VІІ скликання в середу 27 червня 2018 року об 11.00 год. в залі засідань районної ради з таким порядком денним:

1.   Про надання пільг мешканцям району з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на приміських та міжміських маршрутах.

2.   Про внесення змін в рішення XІX сесії VII скликання № 386 від 22  березня 2018 року «Про створення Турківської міської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Турка на базі поліклінічного відділення Турківської КЦРЛ».

3.   Про внесення змін в рішення XІX сесії VII скликання № 387 від 22 березня 2018 року «Про створення Боринської міської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт.Бориня».

4.   Про внесення змін до Статуту Турківської комунальної центральної районної лікарні.

5. Про реорганізацію комунального закладу «Турківська комунальна  

   центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне  

   підприємство «Турківська центральна районна лікарня» Турківської  

   районної ради.

6.  Про реорганізацію Боринської комунальної міської лікарні шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Боринська районна лікарня» Турківської районної ради Львівської області.

ІІІ. Запросити на сесію депутатів Турківської районної ради, депутатів Львівської обласної ради, обраних від виборчих округів Турківського району, голів місцевих рад, керівників установ, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

 

 

Заступник голови

районної ради                                                   В.Костишак

 

 

Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.