РІШЕННЯ №465 від 05 липня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XXIIсесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  №465

 

від   05 липня  2018   року

м. Турка

 

Про внесення змін до списку присяжних 

Турківськогорайонного суду Львівської області

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», розглянувши заяву Цикаляка Д.М. від 04.07.2018 року, враховуючи рекомендацію постійної комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Виключити Цикаляка Дмитра Михайловича зі списку присяжних Турківського районного суду, затвердженого рішенням районної ради «Про затвердження списку присяжних до Турківського районного суду Львівської області» від 22 грудня 2016 року №190.

2. Надіслати дане рішення до територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області та у Турківський районний суд Львівської області. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, місцевого самовряду-вання та адміністративно-територіального устрою.

 

 

Голова районної ради                  Володимир Лозюк


Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.