Понад 8,1 тисяч адміністративних послуг надано податківцями


Понад 8,1 тисяч адміністративних послуг  надано  податківцями

 

За перше півріччя 2018 року  фахівцями  Турківського відділення Самбірської ОДПІ надано 8118 адміністративних послуг, з них у червні – 664. Про це повідомила заступник голови комісії з проведення реорганізації Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, заступник начальника Самбірської ОДПІ Марія Павлович.

 

Протягом цього терміну громадяни найчастіше, звертались за отриманням реєстраційного номеру облікової картки платника податків. Саме цю послугу з початку поточного року отримали  6928 осіб. Не менш актуальною була і послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, за якою звернулось 486 платників.  З реєстрації платника єдиного податку було надано  113 послуг. 

 

Саме вищезазначені послуги уже традиційно є найбільш популярними серед громадян та бізнесу і надаються в органах  фіскальної служби безкоштовно. 

 

Повний перелік адміністративних послуг, які надаються  податковою можна переглянути на інформаційних стендах інспекції, а також на офіційному порталі ГУ ДФС у Львівській області. 

 

 

 

 

 

Заступник голови комісії з проведення 

реорганізації Самбірської ОДПІ ГУ ДФС 

у Львівській області                                                                        М.І.Павлович

 

ГДІ Туркіського відділення

Самбірської ОДПІ                                                                         А.М.Ільницький

 

Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.