Проект РІШЕННЯ № від « « ______________ 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XXV                  сесія              VII  скликання

 

Проект РІШЕННЯ  № 

 

від «  « ______________  2018     року

м. Турка

 

 

Про внесення змін до рішення XІX сесії  VII  скликання №392 

від 22.03.2018 року «Про затвердження комплексної Програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної 

влади та управління, протидії проявам терористичного характеру 

на території Турківського району на 2018 рік»

 

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення ХVIIІ сесії районної ради VII  скликання №427 від 19 квітня 2018 року «Про розподіл вільних залишків районного бюджету Турківського району, які склалися станом на 01.01.2018 року», розглянувши клопотання  начальника управління СБ України у Львівській області О.А.Ткачука, враховуючи рекомендацію постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку та  президії районної ради,  Турківська районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни в рішення ХIX сесії районної ради VII  скликання №392 від 22 березня 2018 року «Про затвердження комплексної Програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру на території Турківського району на 2018 рік», виклавши розділ  Програми «Обсяги та джерела фінансування програми» в наступній редакції:   

       «Виконання Програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету Турківського району на 2018 рік та інших джерел не заборонених законодавством.

        Показники орієнтованих обсягів фінансових витрат, необхідні для виконання Програми з визначенням джерел фінансування наведено в додатку 1,2,3 до Програми».   

      Додатки 1,2,3  до  Програми додаються.  

2. Фінансовому управлінню Турківської районної державної адміністрації здійснювати видатки на реалізацію Програми за рахунок коштів районного бюджету.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк


Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.