Проект РІШЕННЯ № від ______________ 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XХV сесія              VII  скликання

 

Проект РІШЕННЯ  № 

від  ______________ 2018    року      

м. Турка

 

Про затвердження технічної документації з 

нормативної грошової оцінки земельної ділянки 

площею 14,0574 гектари на території Комарницької 

сільської ради (за межами населеного пункту)

 Турківського району Львівської області 

 

Відповідно до статті 23 Закону України «Про оцінку земель», керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі звернення Державної акціонерної компанії «Національна мережа аукціонних центрів» - філії «Львівський аукціонний центр» від 02.10.2018 року № 36, беручи до уваги висновок державної експертизи землевпорядної документації Головного управління Держгеокадастру у Львівській області від 25.09.2018 року № 1219, враховуючи рекомендацію президії, сесія Турківської районної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 14,0574 га, розташованої на території Комарницької сільської ради ( за межами населеного пункту), нормативна грошова оцінка якої становить 26411,73 грн.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань охорони навколишнього середовища, розвитку лісового господарства, земельних відносин та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району.

 

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк

 

Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.