ПРОЕКТ РІШЕННЯ № від __ листопада 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XXV  сесія              VII  скликання

 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ  № 

 

від     __  листопада 2018     року

м. Турка

 

Звіт першого заступника голови Турківської районної державної адміністрації про стан виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень в частині забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку району, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів 

за 9 місяців 2018 року

 

    Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши  звіт першого заступника голови Турківської районної державної адміністрації М.Яворського  про стан виконання районною держадміністрацією делегованих районною радою повноважень в частині забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку району, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів за 9 місяців 2018 року, враховуючи  рекомендації  постійних депутатських комісій та  президії районної ради, Турківська районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт першого заступника голови Турківської районної державної  адміністрації М.Яворського про стан виконання районною держадміністрацією делегованих районною радою повноважень в частині забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку району, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів за 9 місяців 2018 року затвердити.

2. Турківській РДА:

2.1.звернути увагу на створення сприятливих умов у районі для подолання економічної депресивності;

2.2.сприяти розвитку традиційних і найперспективніших для гірської  

території видів господарської діяльності – лісівництва, гірського  

сільського господарства, рекреаційно-туристичної сфери, переробку  

місцевих сировинних ресурсів, розвиток альтернативної енергетики;

2.3.здійснювати постійний моніторинг заходів щодо наповнення місцевих бюджетів та вишукування додаткових джерел надходжень.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

Голова районної ради                 Володимир Лозюк


Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.