Проект РІШЕННЯ № від __ листопада 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XХV  сесія              VII  скликання

 

Проект РІШЕННЯ  № 

 

від     __ листопада 2018     року

м. Турка

 

Про внесення змін в рішення ХХІІ сесії VIІ скликання № 462 від 05.07.2018 року «Про затвердження штатного розпису та Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Турківської районної ради Львівської області»

 

Керуючись ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та обговоривши звернення відділу освіти Турківської райдержадміністрації, враховуючи рекомендацію постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району, Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести  зміни  в п.1, додаток 1 рішення ХХІІ сесії VIІ скликання № 462 від 05.07.2018  року «Про затвердження штатного розпису та Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Турківської районної ради Львівської області» ввівши додаткову ставку вчителя – реабілітолога  з 1 листопада 2018 року.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

Голова районної ради                                Володимир Лозюк


Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.