РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ від 30 жовтня 2018 року №45


 

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

ГОЛОВИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від30 жовтня 2018 року №45

 

м. Турка

 

Про затвердження 

Положення про веб-сайт Турківської районної ради 

 

Відповідно до Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», "Про державну таємницю", "Про авторське право і суміжні права", Указу Президента України від 31.07.2000 № 928/2000 "Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі Інтернет та забезпечення широкого доступу до цієї мережі в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Регламенту Турківської районної ради, з метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності Турківської районної ради, громадського обговорення проектів нормативно-правових актів районної ради та забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Турківська районна рада:

 

1. Встановити, що з 01.11.2018р. офіційний веб-сайт Турківської районної ради розміщується за адресою http://turkarayrada.gov.ua/.

2. З 01.11.2018р. припинити адміністрування веб-сайту  Турківської районної ради за адресою http://turka.org.ua/.

3. Затвердити Положення проофіційний веб-сайт Турківської районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет (додається).

4. Організаційному відділу виконавчого апарату районної ради забезпечувати розміщення офіційної інформації про діяльність районної ради на веб-сайті, відповідно до цього Положення.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради - Костишака В.М.

 

Голова ради В. Лозюк

Додаток

до розпорядження 

голови районної ради 

від 30.10.2018 №45

 

Положення

про офіційний веб-сайт Турківської районної ради

в глобальній інформаційній мережі Інтернет

 

1. Це Положення визначає статус веб-сайту Турківської районної ради як інформаційного ресурсу про діяльність Турківської районної ради у глобальній інформаційній мережі Інтернет (надалі –мережа Інтернет) та встановлює порядок розміщення на ньому інформації.

2. Веб-сайт є офіційним джерелом інформації, що забезпечує висвітлення діяльності районної ради, президії, постійних комісій, фракцій, депутатів районної ради, надання інформаційних послуг громадськості, взаємний обмін інформацією з іншими громадськими організаціями, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями з питань, пов'язаних з діяльністю Турківської районної ради.

3. Адреса веб-сайту Турківської районної ради у глобальній інформаційній мережі Інтернет –http://turkarayrada.gov.ua

4. Веб-сайт ведеться державною мовою.

5. Забороняється використовувати веб-сайт Турківської районної ради в цілях, не пов'язаних із діяльністю Турківської районної ради та її органів, з метою отримання прибутку, а також з порушенням законодавства України.

6. Структура веб-сайту.

Веб-сайт складається з таких основних розділів:

Головна;

- Новини;

- Фотогалерея;

- Картка району;.

- Контакти;

- Офіційні документи;

- Голова;

- Апарат;

- Депутати;

- Постійні комісії;

- Графік прийому;

- Символіка;

- Історична довідка;

- Доступ до публічної інформації.

Інші рубрики можуть розміщуватися на веб-сайті за пропозиціями депутатів районної ради, начальників відділів виконавчого апарату, погодженими головою районної ради.

7. Структура веб-сайту не є сталою і в разі потреби може змінюватись без внесення змін до даного Положення.

8. Депутатські фракції (групи) в районній раді, постійні комісії районної ради, депутати районної ради, виконавчий апарат районної ради, робочі групи можуть поширювати інформацію про свою діяльність через веб-сайт районної ради.

9. Підготовка інформації, у тому числі її оновлення, на веб-сайті, здійснюється автором проекту рішення районної ради, відповідальною особою, визначеною депутатською фракцією (групою) районної ради, постійною комісією районної ради, депутатом районної ради, виконавчим апаратом районної ради, робочою групою.

10. Всі проекти рішень районної ради, інша інформація для розміщення на веб-сайті районної ради подаються в організаційний відділ виконавчого апарату районної ради в паперовому та електронному вигляді.

11. Підготовлена інформація передається працівнику виконавчого апарату районної ради, який відповідальний за розміщення інформації на веб-сайті районної ради.

12. Депутатські фракції (групи) в районній раді, постійні комісії районної ради, робочі групи, виконавчий апарат районної ради, автори проектів рішень районної ради несуть повну відповідальність за зміст поданої інформації на веб-сайт районної ради та своєчасність її оновлення.

13. Оновлення інформації на веб-сайті здійснюється в міру необхідності.

14. Інші підрозділи виконавчого апарату районної ради у межах визначених повноважень, співпрацюють з організаційним відділом виконавчого апарату районної ради щодо подання інформації для розміщення на офіційному веб-сайті Турківської районної ради.

 

Заступник голови ради В. Костишак


Відповісти

CAPTCHA
Це питання для перевірки людина ви, чи робот.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image without spaces, also respect upper and lower case.