Новий сервіс в Електронному кабінеті платника


Новий сервіс в Електронному кабінеті платника

В Електронному кабінеті платника податків Державної фіскальної служби впроваджено новий сервіс - окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена.

Зазначений Реєстр розміщено у відкритій частині Електронного кабінету.

Пошук необхідної інформації в Реєстрі здійснюють за такими фільтрами: «Індивідуальний податковий номер», «Номер ПН/РК», «Дата складання ПН/РК».

У Реєстрі відображається інформація щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена та по яким прийняті рішення відповідними комісіями, а також розпочато процедуру адміністративного чи судового оскарження.

Протягом місяця з дня набрання чинності Порядку Реєстр функціонує в тестовому режимі.

Для формування у відкритому доступі окремого Реєстру Електронний кабінет доопрацьовано відповідно до пункту 8 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

 

 

 

 

Заступник начальника-начальник

Турківського відділення 

Самбірської ОДПІ                                                                          М.І.Павлович

 

ГДІ Туркіського відділення

             Самбірської ОДПІ                                                                        А.М.Ільницький