Понад 8,1 тисяч адміністративних послуг надано податківцями


Понад 8,1 тисяч адміністративних послуг  надано  податківцями

 

За перше півріччя 2018 року  фахівцями  Турківського відділення Самбірської ОДПІ надано 8118 адміністративних послуг, з них у червні – 664. Про це повідомила заступник голови комісії з проведення реорганізації Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, заступник начальника Самбірської ОДПІ Марія Павлович.

 

Протягом цього терміну громадяни найчастіше, звертались за отриманням реєстраційного номеру облікової картки платника податків. Саме цю послугу з початку поточного року отримали  6928 осіб. Не менш актуальною була і послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, за якою звернулось 486 платників.  З реєстрації платника єдиного податку було надано  113 послуг. 

 

Саме вищезазначені послуги уже традиційно є найбільш популярними серед громадян та бізнесу і надаються в органах  фіскальної служби безкоштовно. 

 

Повний перелік адміністративних послуг, які надаються  податковою можна переглянути на інформаційних стендах інспекції, а також на офіційному порталі ГУ ДФС у Львівській області. 

 

 

 

 

 

Заступник голови комісії з проведення 

реорганізації Самбірської ОДПІ ГУ ДФС 

у Львівській області                                                                        М.І.Павлович

 

ГДІ Туркіського відділення

Самбірської ОДПІ                                                                         А.М.Ільницький