Про наповнення бюджету Турківщини йшлося під час зустрічі з бізнес спільнотою району | Турківська районна рада

Про наповнення бюджету Турківщини йшлося під час зустрічі з бізнес спільнотою району


Про наповнення бюджету Турківщини  йшлося під час зустрічі з бізнес спільнотою району 

Нещодавно заступником начальника – начальником Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марією Павлович проведено зустріч з представниками  ЗМІ Турківського району, на якій були присутні представники бізнесу. 

Розпочинаючи захід податківець зазначила, що життя і розвиток кожного регіону залежить від того, наскільки повним буде бюджетний кошик і як кошти звідти використовуватимуться на благо громади і території. Вона відповіла на ряд запитань представників ЗМІ стосовно надходжень податків і зборів у поточному році в порівнянні з минулим роком та навела цифри по окремим податкам, надходження від яких поповнюють бюджет Турківського району. 

Окрему увагу було приділено питанню легалізації доходів населення. Віддаючи належну повагу керівникам і окремим трудівникам за їхнє свідоме ставлення до виконання громадянського обов’язку по сплаті податків, зборів і інших платежів до бюджетів різних рівнів, податківець повідомила, що існують окремі платники, які ще приховують свої статки від оподаткування. 

Назакінчення, податківець розповіла про роботу ЦОП Турківського відділення та закликала суб’єктів господарювання до співпраці в напрямку наповнення бюджету Турківщини. 

 

Погоджено:

Заступник начальника – начальник

Турківського відділення

Самбірської ОДПІ                                                                            М.І.Павлович

ГДІ Турківського відділення

Самбірської ОДПІ                                                                            А.М.Ільницький