ПРОЕКТ РІШЕННЯ № __ від 07 березня 2018 року м. Турка


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ХIХ  позачергова  сесія          VII  скликання

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  №  __

від  07  березня  2018  року      

м. Турка

 

Про звернення до Президента України П.Порошенка, Прем’єр-міністра України В.Гройсмана та Генерального прокурора України Ю.Луценка

 

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши звернення громадських організацій району «Майдан Турківщини», «Учасники АТО Турківщини» та «Народна гвардія», враховуючи рекомендацію голів депутатських фракцій політичних партій в районній раді, Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Текст звернення до Президента України П.Порошенка, Прем’єр-міністра України В.Гройсмана та Генерального прокурора України Ю.Луценка затвердити (додається).

 

 

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Президенту України 

П.Порошенку

 

Прем’єр-міністру України  

В.Гройсману

 

Генеральному прокурору України

Ю.Луценку

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Ми, депутати Турківської районної ради, підтримуємо звернення громадських організацій та засуджуємо використання силових дій і методів по розгону наметового містечка під Верховною Радою України 3 березня цього року.

Ставитися до мотивів, цілей та характеру протесту біля Верховної Ради можна по-різному, але цей розгін наметового містечка – це відверта спроба реанімувати поліцейську державу, це створення передумов для знищення демократії і заборони мирних протестів в Україні.

Влада не повинна провокувати силове протистояння всередині країни.

Існують підстави стверджувати, що в діях правоохоронців вбачається низка порушень прав людини, гарантованих Конституцією України, зокрема права на мирне зібрання, права на свободу слова, права не бути підданим нелюдському поводженню та права на особисту свободу. Також відбулося порушення закону «Про Національну поліцію», який забороняє поліцейському наносити удари по голові, шиї, ключичній ділянці, статевих органах, попереку і в живіт.

У зв’язку з вищенаведеним, вимагаємо сприяти у проведенні об’єктивного розслідування із залученням громадськості і притягненні до відповідальності осіб, винних у побитті мирних протестувальників у наметовому містечку під Верховною Радою України 3 березня цього року.

 

 

прийнято на ХІХ позачерговій сесії

VII скликання Турківської районної ради

7 березня 2018 року