проект РІШЕННЯ № від 16листопада 2017 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XVІІ  сесіяVII  скликання

 

проект РІШЕННЯ  № 

від     16листопада 2017     року

м. Турка

 

Про внесення змін до рішення Х сесії Турківської районної ради VІІ скликання № 189 від 22.12.2016 року «Про районний бюджет Турківського району на 2017 рік»

 

 

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання відділу освіти Турківської РДА та неосвоєнням коштів нареконструкцію спортзалу Явірського НВК, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району та  президії , Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни у додаток 6рішення Х сесії Турківської районної ради VІІ скликання № 189 від 22.12.2016 року «Про районний бюджет Турківського району на 2017 рік», а саме: «Реконструкція спортзалу Явірського НВК» вилучити з додатку,  а неосвоєні 50,0 тис.грн. розподілити на:

- Капітальний ремонт системи опалення Ясеницького НВК - 20,0 тис.грн.

- Роботи з влаштування системи водопостачанняв Шандровецькому НВК – 30,0 тис.грн.

2. Фінансовому управлінню Турківської районної державної адміністрації внести зміни в показники районного бюджету на 2017 рік та здійснити фінансування витрат з районного бюджету.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 

           Голова районної ради                       Володимир Лозюк