ПРОЕКТ РІШЕННЯ № від _____________ 2017 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XVІІ сесія              VII  скликання

 

ПРОЕКТ    РІШЕННЯ  №

від         _____________  2017    року      

м. Турка

 

Про затвердження персонального складу комісії по відбору кандидатів на посаду головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні.  

 

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про призначення та звільнення з посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні, затвердженого рішенням ХVI сесії VII скликання Турківської районної ради №297 від 19.09.2017 року, враховуючи рекомендацію робочої групи з розробки Порядку призначення та звільнення керівників підприємств, установ та організацій, засновником яких є Турківська районна рада, сесія Турківської районної ради 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити персональний склад комісії по відбору кандидатів на посаду головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні, а саме:

Голова комісії

Секретар комісії – 

Члени комісії

2. Комісії розпочати процедуру відбору кандидатів на посаду головного лікаря Турківської КЦРЛ та подати їх на розгляд сесії Турківської районної ради, в порядку передбаченому Положення про призначення та звільнення з посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні.

 

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк