ПРОЕКТ РІШЕННЯ № від ____________ 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XІХ сесія              VII  скликання

 

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ  № 

від    ____________  2018    року      

м. Турка

 

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Бітлянської сільської ради Турківського району Львівської області, площею 12,3764 гектари.

 

 

На підставі звернення ПП «Фірма «СОМГІЗ» від 05.03.2018 року №361, відповідно до статті 23 Закону України «Про оцінку земель», керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій, сесія Турківської районної ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 12,3764 га,  нормативна грошова оцінка якої становить 20246,59 грн., розташованої на території Бітлянської сільської ради, за межами населеного пункту.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань охорони навколишнього середовища, розвитку лісового господарства, земельних відносин та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району.

 

 

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк