Проект РІШЕННЯ № від 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XХI  сесія              VII  скликання

 

Проект РІШЕННЯ  № 

від           2018    року

м. Турка

 

Про надання субвенції районному бюджету 

Турківського району з бюджету Явірської сільської ради 

 

Відповідно до вимог ст.101 Бюджетного кодексу України, керуючись п.17 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Явірської сільської ради № 230 від 27.03.2018 року «Про виділення коштів для виплати заробітної плати штатної одиниці лікаря-стоматолога при СЛАЗПСМ с.Явора» та пропозиції постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району, президії районної ради, Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Збільшити доходи районного бюджету Турківського району по ККД 41035900 «Інші субвенції з місцевих бюджетів» за рахунок субвенції в сумі 44 тис. 600 грн. (сорок чотири тисячі шістсот) гривень, наданої з місцевого бюджету Явірської сільської ради.

2. Скерувати Турківській комунальній районній центральній лікарні кошти в сумі 44 тис. 600 грн. (сорок чотири тисячі шістсот) гривень, отримані як субвенція з бюджету Явірської сільської ради, для виплати заробітної плати 0,75 окладу штатної одиниці лікаря-стоматолога при СЛАЗПСМ с.Явора.

2. Фінансовому управлінню Турківської РДА внести зміни до районного бюджету на 2018 рік згідно даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                                  Володимир Лозюк