Проект РІШЕННЯ № від 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

        XXІ   сесія VII  скликання

 

Проект    РІШЕННЯ  №

від                     2018  року

м. Турка

 

Про розподіл іншої субвенції районного 

бюджету Турківського району на 2018 рік

 

Відповідно до вимог п.7 ст.78 Бюджетного кодексу України, керуючись п.17 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації президії, постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району, Турківська районна рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Зменшити обсяг видатків районного бюджету Турківського району по загальному фонду по КПКВКМБ 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» на 25 000 грн.( двадцять п»ять тисяч гривень) та відповідно збільшити дохідну частину Нижньояблунської сільської ради на 25 000 грн. ( двадцять п»ять тисяч гривень) по КПКВКМБ 3719070 «Інша додаткова дотація місцевим бюджетам» для ремонту приміщення для пожежної машини МПК.

2. Фінансовому управлінню Турківської районної державної адміністрації внести зміни в показники районного бюджету на 2018 рік згідно п.1 даного рішення та здійснити фінансування витрат з районного бюджету. 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк