Проект РІШЕННЯ № від __________ 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XХV  сесія                    VII  скликання

 

Проект РІШЕННЯ  №

від     __________  2018     року

м. Турка

 

Звіт про виконання районного бюджету 

Турківського району за 9 місяців 2018  року

 

Відповідно до ст. 80 Бюджетного кодексу України, керуючись ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши звіт про виконання районного бюджету Турківського району за 9 місяців 2018 року, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району, президії,  Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити звіт про виконання районного бюджету Турківського району за 9 місяців 2018 року:

1.1.По загальному фонду за:

фактично одержаними доходами (включаючи офіційні трансферти з державного та обласного бюджетів) в сумі ________тисяч гривень при уточнених річних планових завданнях та бюджетних призначеннях в сумі _____ тисяч гривень;

проведеними фактичними видатками в сумі _____ тисяч гривень при планових уточнених річних бюджетних призначеннях в сумі ______ тисяч гривень.

1.2.По спеціальному фонду за:

фактично одержаними доходами в сумі ______ тисяч гривень при річних планових завданнях _____ тисяч гривень;

проведеними фактичними видатками в сумі ______ тисяч гривень при планових річних бюджетних призначеннях в сумі _______ тисяч гривень.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                    Володимир Лозюк