Проект РІШЕННЯ № від 2018року


 

 

 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

        XXІ   сесія VII  скликання

 

Проект    РІШЕННЯ  №

від                       2018року

м. Турка

 

Про внесення змін до районного бюджету

Турківського району на 2018 рік

 

Відповідно до вимог п.7 ст.78 Бюджетного кодексу України, керуючись п.17 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації президії, постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району, Турківська районна рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Внести зміни до районного бюджету Турківського району за рахунок перевиконання його дохідної частини районного бюджету станом на 01 червня 2018 року, збільшивши доходи   по ККД 11010000 «Податок та збір на доходи фізичних осіб»  в сумі 75,0 тис. грн., та надати:

 

1.1. субвенцію Вовченській сільській раді на співфінансування проекту «Будівництво підвідного газопроводу середнього тиску від міста Турки до села Вовче Турківського району Львівській області з врахуванням резерву потужності» в сумі 75,0 тис. грн.

 

2.Фінансовому управлінню Турківської районної державної адміністрації внести зміни в показники районного бюджету на 2018 рік згідно п.1  даного рішення та здійснити фінансування витрат з районного бюджету. 

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 

 

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк