Проект РІШЕННЯ № від березня 2018 року м.Турка


 

Україна

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ХІХ сесія                   VІI   скликання

 

Проект РІШЕННЯ  № 

 

від  березня  2018 року

м.Турка

 

 Про затвердження Програми сприяння Турківському ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області в питаннях забезпечення охорони громадського порядку, профілактики правопорушень, законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, безпеки дорожнього руху в Турківському  районі на 2018 рік

 

            Керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проект Програми сприяння Турківському ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області в питаннях забезпечення охорони громадського порядку, профілактики правопорушень, законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, безпеки дорожнього руху в Турківському  районі на 2018 рік, враховуючи рекомендації постійних   комісій та президії, Турківська  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Програму сприяння Турківському ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області в питаннях забезпечення охорони громадського порядку, профілактики правопорушень, законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, безпеки дорожнього руху в Турківському  районі на 2018 рік (далі – Програма), що додається.

2. Координацію робіт, пов’язаних з виконанням Програми та функцію головного розпорядника коштів покласти на Турківську  районну раду.

3. Фінансовому управлінню Турківської РДА врахувати потребу в коштах на виконання даної Програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально – економічного розвитку. 

 

Голова районної ради                         Володимир Лозюк