Проект РІШЕННЯ № від березня 2018 року м.Турка


 

Україна

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ХІХ сесія                   VІI   скликання

 

Проект РІШЕННЯ  № 

 

від  березня  2018 року

м.Турка

 

 Про затвердження Програми зайнятості населення Турківського району на 2018-2020 роки 

 

Відповідно до ст. 18 Закону України «Про зайнятість населення», п.16 частини першої ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши поданий Турківською районною філією Львівського обласного центру зайнятості проект Програми,  враховуючи рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань, питань молоді, засобів масової інформації та соціального захисту населення, Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму зайнятості населення Турківського району на 2018 - 2020 роки (Програма додається).

2. Рекомендувати районній державній адміністрації, місцевим радам, установам та організаціям  забезпечити виконання зазначеної програми.

3. Фінансовому управлінню Турківської РДА при  формуванні бюджету на наступні роки передбачити кошти на реалізацію заходів зазначених у Програмі зайнятості населення Турківського району на період до 2020 року .

4. Сума фінансування на відповідний бюджетний період визначається рішенням сесії районної ради, виходячи із наявних бюджетних можливостей.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, питань молоді, засобів масової інформації та соціального захисту населення .

 

Голова районної ради                                Володимир  Лозюк