ПРОЕКТ РІШЕННЯ № від __ липня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XХІ сесія              VII  скликання

 

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ  № 

від    __ липня  2018    року      

м. Турка

 

Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 9 статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 р. №1094 та враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, засобів масової інформації, питань молоді та соціального захисту населення, Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Провести конкурс на зайняття посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні.

2. Розпочати процедуру формування конкурсної комісії у кількості 8 осіб – по 4 представники від Турківської районної ради та трудового колективу Турківської КЦРЛ.

3. Голові районної ради та адміністрації Турківської КЦРЛ організувати подання пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного рішення відповідно до чинного законодавства.

4. Визнати таким, що втратило чинність Положення про призначення та звільнення з посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні, затверджене рішенням Турківської районної ради №297 від 19 вересня 2017 року.

5. Припинити роботу комісії по відбору кандидатів на посаду головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні, утвореної рішенням Турківської районної ради № 332 від 16 листопада 2017 року.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з гуманітарних питань, засобів масової інформації, питань молоді та соціального захисту населення

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк