ПРОЕКТ РІШЕННЯ № від __ листопада 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XXV  сесія              VII  скликання

 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ  № 

 

від     __  листопада 2018     року

м. Турка

 

Звіт першого заступника голови Турківської районної державної адміністрації про стан виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень в частині забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку району, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів 

за 9 місяців 2018 року

 

    Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши  звіт першого заступника голови Турківської районної державної адміністрації М.Яворського  про стан виконання районною держадміністрацією делегованих районною радою повноважень в частині забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку району, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів за 9 місяців 2018 року, враховуючи  рекомендації  постійних депутатських комісій та  президії районної ради, Турківська районна рада ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт першого заступника голови Турківської районної державної  адміністрації М.Яворського про стан виконання районною держадміністрацією делегованих районною радою повноважень в частині забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку району, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів за 9 місяців 2018 року затвердити.

2. Турківській РДА:

2.1.звернути увагу на створення сприятливих умов у районі для подолання економічної депресивності;

2.2.сприяти розвитку традиційних і найперспективніших для гірської  

території видів господарської діяльності – лісівництва, гірського  

сільського господарства, рекреаційно-туристичної сфери, переробку  

місцевих сировинних ресурсів, розвиток альтернативної енергетики;

2.3.здійснювати постійний моніторинг заходів щодо наповнення місцевих бюджетів та вишукування додаткових джерел надходжень.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

Голова районної ради                 Володимир Лозюк