Проект РІШЕННЯ від __ липня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ХХI  сесія                 VII  скликання

 

Проект РІШЕННЯ

 

від   __ липня  2018    року

 

Про роботу Турківської РДА та ПП «Тур-Авто» по здійсненню пасажирських перевезень у районі

 

Відповідно до пункту 8 ч. 1 та 2 статті 43, статті 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" заслухавши та обговоривши інформацію голови Турківської  районної державної адміністрації О.Лабецького та директора  ПП «Тур-Авто» Р.Думича по здійсненню пасажирських перевезень в районі, Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію голови Турківської  районної державної адміністрації О.Лабецького та директора ПП «Тур-Авто» Р.Думича про здійснення пасажирських перевезень в районі взяти до відома. 

2. Турківській районній державній адміністрації:

2.1.Спільно з Турківським відділенням Самбірського відділу поліції ГУНП у Львівській області здійснювати контроль за виконанням перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів.

2.2.До 15 липня 2018 року провести роботу з перевізниками щодо розміщення в салонах пасажирських автобусів інформації про перевізника, затвердженого розкладу руху, таблиці вартості проїзду, витягу з Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

2.3.При укладенні договорів на перевезення пасажирів надавати перевагу автобусам, які пристосовані для перевезення пасажирів з обмеженими можливостями.

3. Дирекції ПП «Тур-Авто» :

3.1.Забезпечити неухильне дотримання умов договорів щодо перевезення пасажирів, в тому числі пільгових категорій, графіків руху пасажирських перевезень, особливо у вихідні та святкові дні, вечірній час.

3.2.Звернути увагу водіїв на етичну поведінку та ввічливе ставлення до пасажирів.

3.3.При виїзді на рейс забезпечити постійне проведення огляду технічного та санітарного стану автотранспорту, медичний огляд водія та заборонити виїзд без дозвільної документації, оприлюднених графіків руху, існуючих на даний час тарифів та повної інформації про автоперевізника.

3.4.Подавати в Турківську районну державну адміністрацію розрахунки та обґрунтування по тарифах перед їх зміною в сторону збільшення.

4. Рекомендувати головам місцевих рад пропозиції (при наявності) щодо внесення змін до розкладів руху автобусів та встановлення додаткових зупинок в населених пунктах подавати в Турківську РДА.

5. Турківському відділенню Самбірського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Львівській області контролювати виконання вимог законодавчих і нормативно-правових актів щодо забезпечення безпеки пасажирських перевезень та безпеки дорожнього руху і подавати в районну державну адміністрацію інформацію про виявлені порушення щодо забезпечення безпеки пасажирських перевезень та дотримання правил дорожнього руху.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань промисловості, транспорту, доріг та будівництва, підприємницької діяльності.

 

 

Голова районної ради                             Володимир ЛОЗЮК