РІШЕННЯ № 327 від 16 листопада 2017 року


УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XVІІ  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 327

від    16  листопада  2017    року      

м. Турка

 

Інформація про залучення інвестицій 

в економіку району

 

Керуючись статтями 43, 46, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію голови Турківської районної держадміністрації про залучення інвестицій в економіку району, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району, Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію голови Турківської районної держадміністрації О.Лабецького про залучення інвестицій в економіку району прийняти до відома.

2. Відділу економічного розвитку і торгівлі спільно зі структурними підрозділами райдержадміністрації (відповідно до компетенції), місцевими радами проводити роботу по моніторингу залучення обсягів інвестицій в економіку району для забезпечення сталого економічного зростання та створення нових робочих місць.

3. Рекомендувати керівникам установ, організацій та підприємств, незалежно від форм власності, здійснювати впровадження інвестиційних та інноваційних проектів.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 Голова районної ради                          Володимир Лозюк