РІШЕННЯ № 332 від 16 листопада 2017 року | Турківська районна рада

РІШЕННЯ № 332 від 16 листопада 2017 року


УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XVІІ  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 332

від    16  листопада  2017    року      

м. Турка

 

Про затвердження персонального складу комісії по 

відбору кандидатів на посаду головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про призначення та звільнення з посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні, затвердженого рішенням ХVI сесії VII скликання Турківської районної ради №297 від 19.09.2017 року, враховуючи рекомендацію робочої групи з розробки Порядку призначення та звільнення керівників підприємств, установ та організацій, засновником яких є Турківська районна рада, сесія Турківської районної ради 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити персональний склад комісії по відбору кандидатів на посаду головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні, а саме:

Голова комісії – Костишак Василь Миколайович – заступник голови районної ради

Секретар комісії – Москаль Андрій Богданович – головний спеціаліст з правових питань та зв’язків з громадськістю

Члени комісії: Дуда Іван Степанович, Калинич Мирослава Петрівна, Лабецький Мирон Олександрович, Лило Микола Миколайович, Павлик Мирослава Миронівна.

2. Комісії розпочати процедуру відбору кандидатів на посаду головного лікаря Турківської КЦРЛ та подати їх на розгляд сесії Турківської районної ради, в порядку передбаченому Положенням про призначення та звільнення з посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні.

 

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк