РІШЕННЯ № 336 від 16 листопада 2017 року | Турківська районна рада

РІШЕННЯ № 336 від 16 листопада 2017 року


УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XVІІ  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 336

від    16  листопада  2017    року      

м. Турка

 

Про затвердження технічної документації про нормативну

грошову оцінку земельної ділянки за межами села Розлуч

Розлуцької сільської ради для передачі в оренду 

Славич Ж.В. для будівництва та обслуговування 

об’єктів рекреаційного призначення 

 

На підставі статей 12, 201 Земельного кодексу України, статей 5, 13, 23 Закону України «Про оцінку земель», п.5.2 статті 288 Податкового кодексу України, п.21 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки за межами села Розлуч Розлуцької сільської ради для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, розробленої з метою визначення розміру орендної плати за земельну ділянку, сесія Турківської районної ради 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,3030 га (кадастровий номер 4625586900:02:000:0304) за межами с.Розлуч Розлуцької сільської ради для передачі в оренду громадянці Славич Жанні Василівні - для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.

2. Турківській районній державній адміністрації Львівської області укласти договір оренди на земельну ділянку, зазначену в п.1 даного рішення, згідно чинного законодавства, встановивши ставку орендної плати у розмірі 4 (чотири) відсотки від розробленої нормативної грошової оцінки земель. 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань охорони навколишнього середовища, розвитку лісового господарства, земельних відносин та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району.

 

 

Голова районної ради                           Володимир Лозюк