РІШЕННЯ № 338 від 16 листопада 2017 року | Турківська районна рада

РІШЕННЯ № 338 від 16 листопада 2017 року


УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XVІІ  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 338

від    16  листопада  2017    року      

м. Турка

 

Про надання згоди відділу освіти Турківської РДА

на зняття з балансу будівлі колишньої

Кіндратівської ЗОШ I ступеня

 

Відповідно до статей 43 і 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши клопотання відділу освіти Турківської РДА, враховуючи рекомендацію постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього середовища, розвитку лісового господарства, земельних відносин та питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, сесія Турківської районної ради 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл відділу освіти Турківської РДА на зняття з балансу будівлі колишньої Кіндратівської ЗОШ I ступеня (інв. номер 10131001) з господарською будівлею (вбиральнею, інв. номер 101330002), що розташовані в селі Кіндратів по вулиці Т.Шевченка, 35 а. 

2. Відділу освіти Турківської РДА майно, зазначене в п.1 даного рішення, безоплатно передати на баланс Ясеницькій сільській раді.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань охорони навколишнього середовища, розвитку лісового господарства, земельних відносин та питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.

 

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк