РІШЕННЯ № 342 від 16 листопада 2017 року | Турківська районна рада

РІШЕННЯ № 342 від 16 листопада 2017 року


УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XVІІ  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 342

від    16  листопада  2017    року      

м. Турка

 

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати 

при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок 

коштів бюджету на території Турківського району

 

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення єдиного підходу до встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який буде застосовуватись при здійсненні будівництва за рахунок коштів бюджету на території Турківського району, керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 281 від 20.10.2016 р. «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів» та листом від 03.04.2017 р. за № 7/15-3463 «Щодо кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва» та рішенням ІХ сесії VІІ скликання Львівської обласної ради від 01 червня 2017 року № 462 «Про програму соціально-економічного розвитку Львівської області на 2017 рік», враховуючи рекомендацію президії, Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити розмір кошторисної заробітної плати у 2017 році при визначенні вартості будівництва об'єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, у розмірі 5500 (п’ять тисяч п’ятсот) гривень, що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району при встановленні розміру кошторисної заробітної плати під час здійснення будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевих бюджетів керуватися пунктом 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

Голова районної ради                 Володимир Лозюк