РІШЕННЯ № 348 від 21 грудня 2017 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XVІІІ  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 348

від    21  грудня  2017    року      

м. Турка

 

Про результати розгляду депутатських запитів, 

поданих на ХVІ та ХVІІ сесіях 

Турківської районної ради VІІ скликання

 

     Відповідно до статей 21 і 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад», заслухавши інформацію «Про результати розгляду депутатських запитів, поданих на ХVІ та ХVІІ сесіях Турківської районної ради VІІ скликання», Турківська районна рада 

 

                                     ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію «Про результати розгляду депутатських запитів, поданих на ХVІ та ХVІІ  сесіях Турківської районної ради VІI скликання» прийняти до відома.

 

 

Голова районної ради                         Володимир Лозюк

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація

про результати розгляду депутатського запиту, поданого

на ХVІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання

 

Депутатський запит депутата районної ради Галишин О.А., що поданий на ХVІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання (рішення № 315 від 19.09.2017 року) щодо ходу виконання робіт по реконструкції пам’ятки архітектури – старовинної Михайлівської церкви 1663 року, розташованої в селі Ісаї, повторно направлено у Львівську обласну державну адміністрацію та департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

 

Відповідь від Львівської обласної державної адміністрації та департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА не отримано.

 

 

про результати розгляду депутатських запитів, поданих

на ХVІІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання

 

Депутатський запит депутатів районної ради Павлик М.М. та Яворської Н.М., що поданий на ХVІІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання (рішення № 343 від 16.11.2017 року) щодо встановлення додаткової автобусної зупинки біля Турківської КЦРЛ, направлено у Турківську РДА.

 

Відповідь від Турківської РДА надійшла 1.12.2017 р. № 589-07.29.

 

 

Депутатський запит депутата районної ради Залуги С.С, що поданий на ХVІІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання (рішення № 344 від 16.11.2017 року) щодо відсутності харчування дітей з малозабезпечених сімей у Лімнянському НВК ім. Р. Мотичака, направлено у Турківську РДА.

 

Відповідь від Турківської РДА надійшла 13.12.2017 р. № 639-07.29.

 

 

Заступник голови районної ради           Василь Костишак