РІШЕННЯ № 352 від 21 грудня 2017 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XVІІІ  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 352

 

від     21  грудня  2017     року

м. Турка

 

Інформація про виконання цільової Програми 

виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям у 2017 році

 

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію голови Турківської районної ради В.Лозюка про виконання цільової Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям у 2017 році, Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію голови Турківської районної ради В.Лозюка про виконання цільової Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям у 2017 році прийняти до відома.

 

 

Голова районної ради                          Володимир Лозюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні депутати!

 

На ваш розгляд подається інформація про використання коштів, виділених на цільову Програму виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям у 2017 році.

 

      Дана Програма передбачає заходи щодо надання матеріальної допомоги громадянам, які є малозахищеними або опинилися в складних життєвих обставинах, а також підтримку учасникам АТО та їх сім’ям.

      Кошторисом районної ради на 2017 рік було закладено 

500 000 грн. для виплати матеріальної допомоги соціально- незахищеним категоріям громадян нашого району. З них 204 000 грн. становив депутатський фонд і 296 000 грн. – фонд голови районної ради.  Рішенням  ХVІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання №294  від 19 вересня 2017 року було внесено зміни до програми , додавши 30 000 (тридцять тисяч ) грн. на поховання померлих чи загиблих учасників АТО.

       За 2017 рік депутати використали свій фонд на загальну суму 202 850 грн. Не використали всіх своїх коштів 4 депутати на суму 1 150 грн., яку переведено у  фонд голови і надано матеріальну допомогу соціально незахищеним категоріям громадян відповідно до розпорядження голови ради.

      Матеріальні допомоги надавались із коштів загального фонду після розгляду та рекомендацій президії за розпорядженням голови ради. 

      Всі кошти ми використали, надано матеріальну допомогу 648 мешканцям району з них 52 учасники АТО .

       Виплата матеріальної допомоги, наданої депутатами районної  ради, здійснюється через Турківський центр поштового зв’язку № 3 Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта».