РІШЕННЯ № 359 від 21 грудня 2017 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XVІІІ  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 359

 

від     21  грудня  2017     року

м. Турка

 

Про Програму підтримки діяльності і відкритості роботи Турківської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Турківською районною радою у 2018 році

 

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 85 Бюджетного кодексу України, з метою підвищення ефективності роботи районної державної адміністрації та її структурних підрозділів для надання якісних послуг громадянам на рівні європейських стандартів, оздоровлення відносин між органами влади та населенням, інститутами громадянського суспільства, а також враховуючи рекомендацію постійної комісії з питань з питань бюджету, фінансів, інвестиції та соціально-економічного розвитку району, Турківська районна рада  

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму підтримки діяльності і відкритості роботи Турківської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Турківською районною радою у 2018 році (далі – Програма), що додається.

2. Турківській районній державній адміністрації (О. Лабецький) здійснювати видатки на реалізацію Програми відповідно до рішення районної ради в межах затверджених бюджетних призначень за рахунок вільного залишку бюджетних коштів або перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету за умови відсутності заборгованості за захищеними статтями місцевого бюджету протягом року на будь-яку дату.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                     Володимир Лозюк