РІШЕННЯ № 360 від 21 грудня 2017 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XVІІІ  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 360

 

від     21  грудня  2017     року

м. Турка

 

Про районну цільову Програму захисту населення 

і території від надзвичайних ситуацій техногенного 

та природного характеру на 2018 рік

 

Відповідно до пункту 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення ефективності захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій та президії, Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити районну цільову Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 рік (далі – Програма), що додається.

2. Начальнику ДПРЧ-28 ДСНС України у Львівській області (І.Лоштину) здійснювати видатки на реалізацію Програми відповідно до рішення районної ради в межах затверджених бюджетних призначень за рахунок вільного залишку бюджетних коштів або перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету за умови відсутності заборгованості за захищеними статтями місцевого бюджету протягом року на будь-яку дату.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

 

Голова районної ради Володимир Лозюк