РІШЕННЯ № 366 від 21 грудня 2017 року | Турківська районна рада

РІШЕННЯ № 366 від 21 грудня 2017 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XVІІІ  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 366

 

від     21  грудня  2017     року

м. Турка

 

Про умови оплати праці голови районної ради

та заступника голови районної ради у 2018 році

На підставі статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури судів та інших органів», Турківська районна рада 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити голові районної ради Лозюку Володимиру Омеляновичу та заступнику голови районної ради Костишаку Василю Миколайовичу:

1.1. посадові оклади згідно зі штатним розписом виконавчого апарату Турківської районної ради;

1.2. щомісячні надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадових окладів з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

2. Дозволити виплачувати Лозюку В.О. та Костишаку В.М. допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, в межах затвердженого фонду оплати праці.

3. Дані виплати проводити згідно розпорядження голови районної ради.

4. Рішення № 257 ХІІІ позачергової сесії Турківської районної ради VII скликання від 30.05.2017 року «Про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради» вважати таким, що втратило свою чинність. 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                       Володимир Лозюк