РІШЕННЯ № 385 від 22 березня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XІX  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 385

 

від     22  березня  2018     року

м. Турка

 

Про затвердження районної Програми підтримки філій 

ДП «Львівський облавтодор» та ліквідації можливих 

наслідків негоди на автомобільних дорогах загального користування в межах Турківського району на 2018 рік

 

Керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши поданий районною державною адміністрацією проект Програми підтримки філій ДП «Львівський облавтодор» та ліквідації можливих наслідків негоди на автомобільних дорогах загального користування в межах Турківського району на 2018 рік, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій та президії, Турківська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму підтримки філій ДП «Львівський облавтодор» та ліквідації можливих наслідків негоди на автомобільних дорогах загального користування в межах Турківського району на 2018 рік(далі – Програма), що додається. 

2. Зменшити обсяг асигнувань по КПКВМБ 0218110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» в сумі 160,0 тис. грн. та відповідно збільшити видатки по КПКВМБ 0217461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» в сумі 160,0 тис. грн.

3. Турківській РДА, як головному розпоряднику коштів, здійснювати видатки відповідно до заходів, передбачених у вищевказаній Програмі.

4. Фінансовому управлінню Турківської РДА внести зміни до районного бюджету на 2018 рік згідно даного рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально–економічного розвитку.

 

 

Голова районної ради                         Володимир Лозюк


ДодатокРозмір
385рішДорогиПрограма.docx22.92 KB
385рішДорогиПрограмадод.docx25.92 KB