РІШЕННЯ № 407 від 22 березня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XІX  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 407

 

від     22  березня  2018     року

м. Турка

 

Про встановлення надбавки за вислугу 

років голові районної ради

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», пунктів 3, 6 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», враховуючи рекомендацію постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району та президії, Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити Лозюку Володимиру Омеляновичу, голові районної ради, щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 15 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг з 14 березня 2018 року при стажі роботи понад 5 (п’ять) років на посадах, які зараховуються до стажу служби в органах місцевого самоврядування.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради              Володимир Лозюк