РІШЕННЯ № 428 від 19 квітня 2018 року


 

УКРАЇНА

ТУРКІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

XХ  позачергова  сесія              VII  скликання

 

РІШЕННЯ  № 428

від    19  квітня  2018    року

м. Турка

 

Про надання субвенції районному бюджету Турківського району з місцевого бюджету Явірської сільської ради 

 

Відповідно до вимог ст.101 Бюджетного кодексу України, керуючись п.17 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Явірської сільської ради № 166 від 20.06.2017 року «Про виділення субвенції з місцевого бюджету Явірської сільської ради Турківському району відділу освіти Турківської РДА» та пропозиції постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району, президії районної ради, Турківська районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Збільшити доходи районного бюджету Турківського району по ККД 41035900 «Інші субвенції з місцевих бюджетів» за рахунок субвенції в сумі 21,2 тис. грн. (двадцять одна тисяча двісті гривень), наданої з місцевого бюджету Явірської сільської ради.

2. Скерувати відділу освіти Турківської РДА кошти в сумі 21,2 тис. грн. (двадцять одну тисячу двісті гривень), отримані як субвенція з бюджету Явірської сільської ради, для виплати заробітної плати 0,75 окладу штатної одиниці Явірського НВК (ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ).

2. Фінансовому управлінню Турківської РДА внести зміни до районного бюджету на 2018 рік згідно даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, інвестицій та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                                  Володимир Лозюк